Firma Ivan Jeleň ENERGO-REGUL

Home Historie firmy Technicka podpora Plynové kotle Regulační technika Ceník Spokojení zákazníci Nejčastější dotazy Prodejna Solární systémy

     Při současném trendu moderního světa, který vyžaduje stále dokonalejší a spolehlivější výrobky je obor měřící a regulační techniky pro vytápění jeden z nejpreferovanějších. Umožňujě zajistit tepelnou pohodu, a co je důležitější - uspořit palivo a tím významně zlevnit a zpříjemnit období, kdy je zapotřebí vytápět naše objekty. Při položení si otázky, jakou měřící a regulační techniku si zvolit, bývá většinou kladen důraz na cenu, funkčnost a uživatelský komfort. V dnešní době jsou cenově dostupná zařízení, která ušetří 30-40 % nákladů na vytápění, přičemž finanční návratnost takovéto investice v některých případech dosahuje jednoho roku. Po více jak desetileté zkušenosti se firma Ivan Jeleň ENERGO-REGUL soustředujě na produkty níže uvedených výrobců. Ve většině případů se jedná o produkty firem s více jak stoletou tradicí výroby, pochazející zejména ze Švýcarska.

 

Siemens Landis & Staefa nabízí komplexní přístup. Součástí nabídky jsou jednotlivé periferie, regulátory i celé systémy pro řízení budov i služby s tím spojené, jako je poradenství, projekční práce, dodávky zboží a aplikační software. Společnost se zabývá technologií rodinných domů, komerčních a správních budov i průmyslovými podniky, má dlouholeté zkušenosti v oblasti dálkových rozvodů tepla a integrace třetích systémů. Služby usnadňují měření, regulaci a řízení energie a přispívají k úsporám nákladů na provoz budov i k pohodlí uživatelů a správců..

Společnost Belimo představuje celosvětově dominující technologii pohonů pro veškeré regulační armatury v topení, větrání a klimatizaci. Belimo nabízí otočné pohony pro směšovací ventily topení a kulové kohouty vybavené elektrickým pohonem zvyšují komfort a napomáhají úsporám energií. Je dodáván široký sortiment pohonů pro veškeré technologické procesy.

Společnost Level dodává na náš trh velmi účelné zařízení umožňující samočiný přenos informací po síti GSM. Dodávaná zařízení umožňují efektivně využívat rozsáhlých předností mobilní sítě k přenosu technolog. informací z místa instalace jako například poruchové stavy kotelen. Ideálně slouží jako nadstandardní a vysoce účinné zabezpečení automobilů a nemovitostí s možností kontroly hlídaneho prostoru pravidelnými zprávami či odposlechem. V příchozím směrulze tento výrobek využít pro dálkové ovládání spotřebičů, například zapínání vytápění.


Ivan Jeleň © 1999 - Všechna práva vyhrazena. Kontakt na webmastera. Poslední aktualizace 16.16.2003