Firma Ivan Jeleň ENERGO-REGUL

Home Historie firmy Technicka podpora Plynové kotle Regulační technika Ceník Spokojení zákazníci Nejčastější dotazy Prodejna Solární systémy

Kondenzační kotle a nerezové bojlery vyráběné v bretaňských závodech Geminox od roku 1968 dosahují díky svému unikátnímu řešení špičkových technických parametrů. Kotle pracují s lineární modulací, a to v rozsahu 20-100% výkonu s účinností 97,5 % (107 % PCI). Ucelený program pokrývá výkonové rozmezí 2,5-47 kW (v kaskádě až 350 kW) které spolehlivě uspokojí jak potřeby obyvatel bytů a rodinných domů, tak i provozovatele hotelů, činžovních domů nebo jiných objektů střední velikosti.

Společnost Buderus patří mezi největší a nejprestižnější výrobce nejen tepelné techniky. Současná nabídka plynových kotlů se sestává se závěsných kotlů řady Logamax, ať již konvenčních U002/004, U122/124 nebo kondenzačních GB112 určench pro byty, rodinné a činžovní domy, a to ve výkonu od 6,4 do 60 kW. Další řadou produktů jsou stacionární kotle pod označením Logano vyráběné v rozsahu od 9 do 60 kW.

Mezi nejzajímavější produkty společnosti e.l.m. leblanc patří kotle Egalis řady GLB/GVB, které definují pojem "vše v jednom bez kompromisu". Integrovaný nerezový zásobník o objemu 50 l s výkonnou spirálou umožňuje vysoký komfort přípravy teplé vody. Kompaktní rozměry přitom umožňují jednoduché umístění dle požadavků zákazníka. Dále jsou dodávány kotle s průtočným ohřevem TUV nebo bez, ve výkonové řadě 23 a 28 kW.

Kotle s tradiční značkou Ferroli se vyznačují vysokým uživatelským komfortem a provozní bezpečností. Používání nových materiálů a technologií při jejich výrobě posunuje užitkové parametry kotlů na nejvyšší úroveň. Výsledným produktem důmyslných a stále zdokonalovaných výrobních postupů je kompaktní topný agregát s moderním designem a úsporným provozem. Kotle jsou dodávány v rozmanitých modifikacích podle požadavků na výkon, umístění a způsob odtahu spalin. V nabídce jsou tedy modely závěsné i stacionární s atmosférickými i tlakovými hořáky, s odtahem spalin do komína i s nuceným odtahem přes zeď (TURBO).

Plynové litinové kotle LIGAS LE jsou určeny pro systémy ústředního vytápění rodinných domků, bytových i nebytových prostor a po doplnění zásobníkem LIGAS pro ohřev teplé užitkové vody (TUV). Kotel řídí oběhové čerpadlo, přednostní ohřev TUV, odtahový spalinový ventilátor, komínovou klapku a ev. uzavírací ventil přívodu propanu. Tyto prvky, vč. prostorového termostatu a ekvitermního regulátoru, je možno připojit přímo na svorkovnici kotle. Kotle jsou vybaveny systémem kontroly komínového tahu.

   LEIBER

Litinové stacionární plynové kotle LEIBER KN (nízké) a KV (vysoké) jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a rozsáhlého výzkumu. Kotle dodáváme ve třech typech podle výkonu 17, 24 a 30 kW a podle obsahu přislušenství dělíme na šest modifikací. Jsou určeny pro systémy etážového a ústředního topení rodinných domů, bytových a nebytových prostor v kombinaci s bojlerem na ohřev teplé užitkové vody. Velmi oblíbená je 4-hořáková sporáková nádstavba vhodná pro zabudování do kuchyňské linky, která je součástí volitelného příslušenství.


Ivan Jeleň © 1999 - Všechna práva vyhrazena. Kontakt na webmastera. Poslední aktualizace 20.08.2001